25487438_1693468040713719_57955042347454

LEDNING

Ledning


Mats Söderkvist, VD
mats.soderkvist@hyrex.nu

Camilla Thunberg, HR-Chef
camilla.thunberg@hyrex.nu

Göran Söderblom, Ekonomichef
goran.soderblom@hyrex.nu

Jan Emdebrant, Teknisk chef
jan.emdebrant@hyrex.nu
070-869 10 10

Andreas Åhman, Produktionschef
andreas.ahman@hyrex.nu
070-869 10 20

 

Christer Huss, Arbetschef
christer.huss@hyrex.nu
070-869 10 08

Mats Johansson, Försäljningschef Mats.johansson@hyrex.nu

0725-198609

Produktionsledning Stockholm


Daniel Sevenheim, Arbetschef
daniel.sevenheim@hyrex.nu
070-233 33 43

Stefan Andrén, Arbetsledare
stefan.andren@hyrex.nu
072-519 86 04

Bobby Sörensen, Arbetsledare
bobby.sorensen@hyrex.nu
070-869 10 02

Produktionsledning Arlanda/Uppsala


Christer Huss, Arbetschef
christer.huss@hyrex.nu
070-869 10 08

Ted Morell, Arbetsledare
ted.morell@hyrex.nu
070-785 77 39

Depå Alby, Huvudkontor
Box 4008
145 04 Norsborg
Besöksadress: Albyvägen 40

Depå Arlanda/Uppsala
Generatorgatan 36
195 60 Arlandastad

Fakturaadress:
Box 4008
145 04 Norsborg
faktura@hyrex.nu

Kontakt:

08-531 810 00
Jour 072-519 86 00
info@hyrex.nu

Kontakt

Depå Arlanda/Uppsala

Generatorgatan 36
195 60 Arlandastad

Depå Alby, Huvudkontor

Albyvägen 40
145 04 Norsborg

logo.png
sos-barnbyar-logo.png
liggande+jul+sv+450x150.png
© 2021 Hyrex AB. All Rights Reserved.
Developed by Olle Björnekull Media